Στην πλωτή δεξαμενή ΠΕΙΡΑΙΑΣ Ι, του Ο.Λ.Π., πρόκειται να μπει, σε λίγα λεπτά, το BLUE STAR 1, προκειμένου να πραγματοποιήσει τον απαραίτητο δεξαμενισμό του, ο οποίος αναμένεται να κρατήσει μέχρι τις 18/3.
Σύμφωνα με το σύστημα κρατήσεων, το πλοίο της BLUE STAR FERRIES, αναμένεται να δρομολογηθεί από την Τετάρτη 24/3, στη γραμμή της Ρόδου, αντικαθιστώντας το BLUE STAR 2, κατά την διάρκεια της ετήσιας ακινησίας του.
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/03/156683388_156364632987660_689746271007244502_n.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/03/156806261_451258636317446_6889531739281975630_n.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/03/156837849_524515208522421_6064330690706622473_n.jpg)
Ευχαριστούμε τον Πλοίαρχο του Ρ/Κ LEON Cpt Σπύρο Τζανάκο και τα ρυμουλκά Λυμπουσάκη για τις παραπάνω φωτογραφίες.