Αρχική Νέα Ακτοπλοΐα Στα ενδοκυκλαδικά δρομολόγια δρομολογείται από αύριο το πρωί 20/10, το SPORADES STAR,... ΝέαΑκτοπλοΐα Στα ενδοκυκλαδικά δρομολόγια δρομολογείται από αύριο το πρωί 20/10, το SPORADES STAR, αναχωρώντας στις 07:15 το πρωί από το λιμάνι του Λαυρίου 19 Οκτωβρίου 2023 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin 92ΜΥ4653ΠΩ-7ΔΨ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ATTICA GROUP: Διανομή μερίσματος από κέρδη προηγούμενων χρήσεων και κέρδη χρήσης 2023 ATTICA GROUP: Αποφάσεις της τακτικής Γενικής Συνέλευσης που πραγματοποιήθηκε στις 12/7/2024 Υδροπλάνα πάνω από τις Σποράδες και τη Σκύρο για τις παρθενικές τους πτήσεις!