Αρχική Νέα Ναυτιλία Στο HELLAS LIBERTY πραγματοποιήθηκε η ετήσια Γενική Συνέλευση του Όμιλου Φίλων... ΝέαΝαυτιλία Στο HELLAS LIBERTY πραγματοποιήθηκε η ετήσια Γενική Συνέλευση του Όμιλου Φίλων Λιμπερτυ 1 Μαρτίου 2024 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 01_03_2024 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ Εξαιρετική η πορεία του ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΛΙΜΕΝΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ Α.Ε. ATTICA GROUP: Διανομή μερίσματος από κέρδη προηγούμενων χρήσεων και κέρδη χρήσης 2023 ATTICA GROUP: Αποφάσεις της τακτικής Γενικής Συνέλευσης που πραγματοποιήθηκε στις 12/7/2024