Σήμερα το μεσημέρι στις 12:15΄, αναχώρησε το επιβατηγό -οχηματαγωγό SPORADES STAR, από το λιμάνι της Σύρου, για την Αυλίδα Χαλκίδας , ρυμουλκούμενο από το Ρ/Κ ΑΠΟΛΛΩΝ.
Κείμενο-Φωτογραφίες: Χριστίνα Δρακάκη
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2023/08/sporades-star_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2023/08/sporades-star1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2023/08/sporades-star2_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2023/08/sporades-star3_1_1.jpg)
Σήμερα το μεσημέρι στις 12:15΄, αναχώρησε το επιβατηγό -οχηματαγωγό SPORADES STAR, από το λιμάνι της Σύρου, για την Αυλίδα Χαλκίδας , ρυμουλκούμενο από το Ρ/Κ ΑΠΟΛΛΩΝ.
Κείμενο-Φωτογραφίες: Χριστίνα Δρακάκη