Σήμερα στις 14:00, οδηγήθηκε στην πλωτή δεξαμενή ΕΡΜΟΥΠΟΛΙΣ, το επιβατηγό- οχηματαγωγό OLYMPUS, το οποίο, ως γνωστόν, βρίσκεται από χθες, στο Νεώριο της Σύρου, προκειμένου να πραγματοποιήσει εργασίες συντήρησης και επισκευής.
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus_1_1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus2_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus3_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus4_1_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2021/04/olympus5_1_1_1_1_1_1_1_1.jpg)
Σήμερα στις 14:00, οδηγήθηκε στην πλωτή δεξαμενή ΕΡΜΟΥΠΟΛΙΣ, το επιβατηγό- οχηματαγωγό OLYMPUS, το οποίο, ως γνωστόν, βρίσκεται από χθες, στο Νεώριο της Σύρου, προκειμένου να πραγματοποιήσει εργασίες συντήρησης και επισκευής.