Ενημερώνουμε το επιβατικό μας κοινό, ότι από το Σάββατο 01/02/2020 τα δρομολόγια του πλοίου μας Ε/Γ-Ο/Γ Νήσος Κάλυμνος και για 20 ημέρες περίπου θα παραμείνουν ανεκτέλεστα λόγω ετήσιας επισκευής και επιθεώρησης.
Ευχαριστούμε.
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/07/nissos-kalymnos_011.jpg)
Ενημερώνουμε το επιβατικό μας κοινό, ότι από το Σάββατο 01/02/2020 τα δρομολόγια του πλοίου μας Ε/Γ-Ο/Γ Νήσος Κάλυμνος και για 20 ημέρες περίπου θα παραμείνουν ανεκτέλεστα λόγω ετήσιας επισκευής και επιθεώρησης.
Ευχαριστούμε.