Στο κεντρικό λιμάνι του Πειραιά βρίσκεται δεμένο από το πρωί της Πέμπτης 12/4, το CELESTYAL CRYSTAL, ολοκληρώνοντας τις κρουαζιέρες του στην Κούβα.
Το κρουαζιερόπλοιο πρόκειται να επαναδραστηριοποιηθεί στα ελληνικά νερά, ξεκινώντας τις πλόες του στις 30/4, πραγματοποιώντας 7ημερη κρουαζιέρα με αφετηρία το λιμάνι του Πειραιά και προορισμούς την Μύκονο, την Μήλο, την Σαντορίνη, το Ηράκλειο και το Κουσάντασι (Τουρκία).
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/04/2_Crystal_pool_area.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/04/3_Crystal_Thalassa-Bar.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/04/4_Crystal_Eros-Lounge-and-Bar_a.jpg)