Στη δρομολόγηση των δύο νέων ταχύπλοων, που αγόρασε πρόσφατα, από Πειραιά για Δυτικές Κυκλάδες έως Σύρο, προτίθεται να προχωρήσει η GOLDEN STAR FERRIES ,σύμφωνα με δημοσιεύματα που αναρτήθηκαν χθες στο διαδίκτυο.
Σύμφωνα με πληροφορίες όμως που μας έρχονται από την Μεγαλόνησο, η εταιρία πρόκειται να προχωρήσει και σε μία νέα έκπληξη, δρομολογώντας τα SUPERFERRY και SUPERFERRY II, από την Ραφήνα για Ηράκλειο Κρήτης μέσω Κυκλάδων. Εν αναμονή των εξελίξεων…
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/superferry-II_043.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/09/superrunner_019.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/11/krilo-eclipse.jpeg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/11/KAROLIN-1.jpg)