Εκτός δρομολογίων βγαίνει από σήμερα το βράδυ το ΝΗΣΟΣ ΣΑΜΟΣ, ολοκληρώνοντας την παρουσία του στην γραμμή Πειραιάς-Πάρος-Νάξος-Σαντορίνη. Οι εντυπώσεις που άφησε το πλοίο της HELLENIC SEAWAYS, τόσο στους επιβάτες, όσο και στους κατοίκους των 3 νησιών που ταξίδεψαν μαζί του, ήταν πολύ καλές, ελπίζοντας πως η δρομολόγηση του στη γραμμή θα επαναληφθεί και του χρόνου.
Φωτογραφίες από την τελευταία αναχώρηση από το λιμάνι της Πάρου του κ. Σταμάτη Παγώνη τον οποίο ευχαριστούμε πάρα πολύ.
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160337.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160446.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160620.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160647.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160620.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160654.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_160931.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_161025.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_161430.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_161733.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_162052.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2017/10/IMG_20171001_162111.jpg)