ΑρχικήΝέαΑκτοπλοΐα ΝέαΑκτοπλοΐα Ολοκλήρωσε τα δρομολόγια του το SEBECO By Ελληνική Ακτοπλοϊα 1 Σεπτεμβρίου 2020 0 241 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Το Ε/Γ SEBECO, της ANES FERRIES, με Πλοίαρχο τον Cpt Μιχάλη Οθίτη ολοκλήρωσε τα δρομολόγια του από τον Πειραιά για Σουβαλα- Αγ Μαρίνα και αναχώρησε τα ξημερώματα με προορισμό την Ρόδο όπου θα παραμείνει στην A1 YATCHING marine. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΤοπικά ισχυρούς ανέμους στα πελάγη περιμένουμε την Τρίτη 1/9Επόμενο άρθροSAOS FERRIES: Ελάτε μαζί μας να γιορτάσουμε την απελευθέρωση του Καστελλόριζου Ελληνική Ακτοπλοϊα Προτεινόμενα Αρθρα Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Διαμόρφωση του δρομολογίου από Βενετία στις 20.07.2024. Ναυτιλία Η Ένωση Ελλήνων Εφοπλιστών απένειμε 111 υποτροφίες μεταπτυχιακών σπουδών Ναυτιλία Ανοιχτή Επιστολή-Απάντηση της Π.Ν.Ο στον Πρόεδρο της ΠΕΝΕΝ Ακολουθήστε μας41,789ΥποστηρικτέςΚάντε Like672ΑκόλουθοιΑκολουθήστε665ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής Τελευταία Άρθρα Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Διαμόρφωση του δρομολογίου από Βενετία στις 20.07.2024. Ναυτιλία Η Ένωση Ελλήνων Εφοπλιστών απένειμε 111 υποτροφίες μεταπτυχιακών σπουδών Ναυτιλία Ανοιχτή Επιστολή-Απάντηση της Π.Ν.Ο στον Πρόεδρο της ΠΕΝΕΝ Λιμενικά νέα Απεβίωσε η Πρόεδρος του Ο.Λ.ΠΑ. Ερασμία Κάνιστρα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/7: Τοπικές νεφώσεις και πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Άνεμοι τοπικά έως 6 μποφόρ στο Αιγαίο. Φόρτωση περισσοτέρων