Αρχική Νέα Ακτοπλοΐα Παραμένει στο απογευματινό του δρομολόγιο το BLUE STAR PAROS μέχρι και την... ΝέαΑκτοπλοΐα Παραμένει στο απογευματινό του δρομολόγιο το BLUE STAR PAROS μέχρι και την Δευτέρα 4/3 (άφιξη στο Πειραιά 15:15) 23 Φεβρουαρίου 2024 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin ΨΡΣΒ4653ΠΩ-Μ00 ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟ ATTICA GROUP: Διανομή μερίσματος από κέρδη προηγούμενων χρήσεων και κέρδη χρήσης 2023 ATTICA GROUP: Αποφάσεις της τακτικής Γενικής Συνέλευσης που πραγματοποιήθηκε στις 12/7/2024 Υδροπλάνα πάνω από τις Σποράδες και τη Σκύρο για τις παρθενικές τους πτήσεις!