Σας γνωρίζουμε ότι λόγω καθυστερημένου κατάπλου στον ΠΕΙΡΑΙΑ του πλοίου μας Φ/Γ-Ο/Γ «ΤΑΛΩΣ», το σημερινό δρομολόγιo για ΜΥΚΟΝΟ – ΕΥΔΗΛΟ – ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ θα εκτελεστεί από το ΛΑΥΡΙΟ από το πλοίο μας Φ/Γ-Ο/Γ «ΩΡΙΩΝ».
![](https://ccl.gr/wp-content/uploads/2023/05/allagh.jpg)
Σας γνωρίζουμε ότι λόγω καθυστερημένου κατάπλου στον ΠΕΙΡΑΙΑ του πλοίου μας Φ/Γ-Ο/Γ «ΤΑΛΩΣ», το σημερινό δρομολόγιo για ΜΥΚΟΝΟ – ΕΥΔΗΛΟ – ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ θα εκτελεστεί από το ΛΑΥΡΙΟ από το πλοίο μας Φ/Γ-Ο/Γ «ΩΡΙΩΝ».