ΑρχικήΝέαΑκτοπλοΐα ΝέαΑκτοπλοΐα Για δεξαμενισμό ο ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ By Ελληνική Ακτοπλοϊα 2 Οκτωβρίου 2018 0 599 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Στην πλωτή δεξαμενή PIRAEUS I του Ο.Λ.Π. ανέβηκε σήμερα το πρωί ο ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ, προκειμένου να εκτελέσει τον ετήσιο δεξαμενισμό του. Σύμφωνα με το πρόγραμμα του Ο.Λ.Π., το πλοίο θα παραμείνει στην δεξαμεμή μέχρι την Παρασκευή 5/10. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΈκτακτο δρομολόγιο του BLUE STAR 2, από Πειραιά για Κω και Ρόδο, την Τρίτη 2/10Επόμενο άρθροΤροποποίηση δρομολογίου του ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ την Τρίτη 2/10 Ελληνική Ακτοπλοϊα Προτεινόμενα Αρθρα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/7: Τοπικές νεφώσεις και πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Άνεμοι τοπικά έως 6 μποφόρ στο Αιγαίο. Ναυτιλία Η PCT στους Πρωταγωνιστές της Ελληνικής Οικονομίας το 2024 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Διαμόρφωση του δρομολογίου από Βενετία στις 18.07, 20.07, 25.07 & 27.07.2024 Ακολουθήστε μας41,789ΥποστηρικτέςΚάντε Like672ΑκόλουθοιΑκολουθήστε664ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής Τελευταία Άρθρα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/7: Τοπικές νεφώσεις και πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Άνεμοι τοπικά έως 6 μποφόρ στο Αιγαίο. Ναυτιλία Η PCT στους Πρωταγωνιστές της Ελληνικής Οικονομίας το 2024 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Διαμόρφωση του δρομολογίου από Βενετία στις 18.07, 20.07, 25.07 & 27.07.2024 Ακτοπλοΐα LEVANTE FERRIES: Έκτακτα δρομολόγια στις γραμμές Κυλλήνη-Ζάκυνθος και Κυλλήνη-Πόρος την Πέμπτη 18/7 και το Σάββατο 20/7 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Αποπληρωμή και παύση διαπραγμάτευσης Ομολογιών-10η Περίοδος Εκτοκισμού Κοινού Ομολογιακού Δανείου Φόρτωση περισσοτέρων