ΑρχικήΝέαΑκτοπλοΐα ΝέαΑκτοπλοΐα Για δεξαμενισμό ο ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ By Ελληνική Ακτοπλοϊα 2 Οκτωβρίου 2018 0 602 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Στην πλωτή δεξαμενή PIRAEUS I του Ο.Λ.Π. ανέβηκε σήμερα το πρωί ο ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ, προκειμένου να εκτελέσει τον ετήσιο δεξαμενισμό του. Σύμφωνα με το πρόγραμμα του Ο.Λ.Π., το πλοίο θα παραμείνει στην δεξαμεμή μέχρι την Παρασκευή 5/10. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΈκτακτο δρομολόγιο του BLUE STAR 2, από Πειραιά για Κω και Ρόδο, την Τρίτη 2/10Επόμενο άρθροΤροποποίηση δρομολογίου του ΕΞΠΡΕΣ ΠΗΓΑΣΟΣ την Τρίτη 2/10 Ελληνική Ακτοπλοϊα Προτεινόμενα Αρθρα Ακτοπλοΐα Διαμόρφωση των ενδοκυκλαδικών δρομολογίων του ΑΡΤΕΜΙΣ το χρονικό διάστημα 29/7/2024-31/8/2024 Ακτοπλοΐα BLUE STAR PATMOS: Τροποποίηση στις ώρες του δρομολογίου αύριο Σάββατο 27/7 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Εκπτώσεις σε νέους φοιτητές Ακολουθήστε μας41,785ΥποστηρικτέςΚάντε Like672ΑκόλουθοιΑκολουθήστε663ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής Τελευταία Άρθρα Ακτοπλοΐα Διαμόρφωση των ενδοκυκλαδικών δρομολογίων του ΑΡΤΕΜΙΣ το χρονικό διάστημα 29/7/2024-31/8/2024 Ακτοπλοΐα BLUE STAR PATMOS: Τροποποίηση στις ώρες του δρομολογίου αύριο Σάββατο 27/7 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Εκπτώσεις σε νέους φοιτητές Ελληνική Ακτοφυλακή-Υ.Ν.Α. 660 έκτακτες επιθεωρήσεις σε πλοία από το Λιμενικό Σώμα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/7: Λίγες νεφώσεις, πυκνότερες κατά τις θερμές ώρες της ημέρας. Μικρή άνοδος της θερμοκρασίας, Τοπικά ισχυροί βορειοδυτικοί άνεμοι σε Κυκλάδες,... Φόρτωση περισσοτέρων