ΑρχικήΝέαΑκτοπλοΐα ΝέαΑκτοπλοΐα Για δεξαμενισμό ο ΠΡΩΤΕΑΣ By Ελληνική Ακτοπλοϊα 20 Νοεμβρίου 2019 0 204 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Στη μεγάλη πέτρινη δεξαμενή Βασιλειάδη ανέβηκε σήμερα το πρωί ο ΠΡΩΤΕΑΣ, προκειμένου να πραγματοποιήσει τον απαραίτητο δεξαμενισμό του. Σύμφωνα με τον Ο.Λ.Π., το πλοίο της ANES FERRIES θα παραμείνει στη δεξαμενή μέχρι τις 26/11. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΣτα τέλη Νοεμβρίου αναμένεται η άφιξη του OCEAN FLOWER 2 στο λιμάνι του ΠειραιάΕπόμενο άρθροΙσχυρούς ανέμους περιμένουμε στο Αιγαίο την Πέμπτη 21/11 Ελληνική Ακτοπλοϊα Προτεινόμενα Αρθρα Ναυτιλία Ανοιχτή Επιστολή-Απάντηση της Π.Ν.Ο στον Πρόεδρο της ΠΕΝΕΝ Λιμενικά νέα Απεβίωσε η Πρόεδρος του Ο.Λ.ΠΑ. Ερασμία Κάνιστρα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/7: Τοπικές νεφώσεις και πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Άνεμοι τοπικά έως 6 μποφόρ στο Αιγαίο. Ακολουθήστε μας41,790ΥποστηρικτέςΚάντε Like672ΑκόλουθοιΑκολουθήστε664ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής Τελευταία Άρθρα Ναυτιλία Ανοιχτή Επιστολή-Απάντηση της Π.Ν.Ο στον Πρόεδρο της ΠΕΝΕΝ Λιμενικά νέα Απεβίωσε η Πρόεδρος του Ο.Λ.ΠΑ. Ερασμία Κάνιστρα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 18/7: Τοπικές νεφώσεις και πολύ υψηλές θερμοκρασίες. Άνεμοι τοπικά έως 6 μποφόρ στο Αιγαίο. Ναυτιλία Η PCT στους Πρωταγωνιστές της Ελληνικής Οικονομίας το 2024 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Διαμόρφωση του δρομολογίου από Βενετία στις 18.07, 20.07, 25.07 & 27.07.2024 Φόρτωση περισσοτέρων