ΑρχικήΝέαΑκτοπλοΐα ΝέαΑκτοπλοΐα Για δεξαμενισμό ο ΠΡΩΤΕΑΣ By Ελληνική Ακτοπλοϊα 20 Νοεμβρίου 2019 0 210 FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Στη μεγάλη πέτρινη δεξαμενή Βασιλειάδη ανέβηκε σήμερα το πρωί ο ΠΡΩΤΕΑΣ, προκειμένου να πραγματοποιήσει τον απαραίτητο δεξαμενισμό του. Σύμφωνα με τον Ο.Λ.Π., το πλοίο της ANES FERRIES θα παραμείνει στη δεξαμενή μέχρι τις 26/11. μερίδιο FacebookTwitterPinterestWhatsAppLinkedin Προηγούμενο άρθροΣτα τέλη Νοεμβρίου αναμένεται η άφιξη του OCEAN FLOWER 2 στο λιμάνι του ΠειραιάΕπόμενο άρθροΙσχυρούς ανέμους περιμένουμε στο Αιγαίο την Πέμπτη 21/11 Ελληνική Ακτοπλοϊα Προτεινόμενα Αρθρα Ακτοπλοΐα Διαμόρφωση των ενδοκυκλαδικών δρομολογίων του ΑΡΤΕΜΙΣ το χρονικό διάστημα 29/7/2024-31/8/2024 Ακτοπλοΐα BLUE STAR PATMOS: Τροποποίηση στις ώρες του δρομολογίου αύριο Σάββατο 27/7 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Εκπτώσεις σε νέους φοιτητές Ακολουθήστε μας41,785ΥποστηρικτέςΚάντε Like672ΑκόλουθοιΑκολουθήστε663ΣυνδρομητέςΓίνετε συνδρομητής Τελευταία Άρθρα Ακτοπλοΐα Διαμόρφωση των ενδοκυκλαδικών δρομολογίων του ΑΡΤΕΜΙΣ το χρονικό διάστημα 29/7/2024-31/8/2024 Ακτοπλοΐα BLUE STAR PATMOS: Τροποποίηση στις ώρες του δρομολογίου αύριο Σάββατο 27/7 Ακτοπλοΐα ATTICA GROUP: Εκπτώσεις σε νέους φοιτητές Ελληνική Ακτοφυλακή-Υ.Ν.Α. 660 έκτακτες επιθεωρήσεις σε πλοία από το Λιμενικό Σώμα Νέα Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/7: Λίγες νεφώσεις, πυκνότερες κατά τις θερμές ώρες της ημέρας. Μικρή άνοδος της θερμοκρασίας, Τοπικά ισχυροί βορειοδυτικοί άνεμοι σε Κυκλάδες,... Φόρτωση περισσοτέρων