ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΔΡΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 01/11/2021 – 31/10/2022 που κατατεθηκαν στη Διεύθυνση θαλασσίων Συγκοινωνιών του Υπουργείου Ναυτιλίας και Νησιωτικής Πολιτικής σύμφωνα με το άρθρο τέταρτο του ν. 2932/01 (Α΄ 145)
Α/Α ΤΥΠΟΣ ΠΛΟΙΟΥ ΟΝΟΜΑ ΠΛΟΙΟΥ ΝΗΟΛΟΓΙΟ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑΚΗ ΓΡΑΜΜΗ
1 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΡΤΕΜΙΣ Ν.Π 10317 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ -ΑΓΚΙΣΤΡΙ
2 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΙΙ Ν.Π. 12407 ΠΡΕΒΕΖΑ V Ν.Ε. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ
3 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ν.Π. 10657 ΠΡΕΒΕΖΑ Ν.Ε. ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ
4 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΑΙΟΛΟΣ Ν.Π. 11472 ΠΡΕΒΕΖΑ ΙΙ Ν.Ε. ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ – ΓΛΥΦΑ
5 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΙΔΗΨΟΣ Ν. ΘΕΣ. 229 ΑΙΔΗΨΟΣ Ν.Ε. ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ
6 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΑΙΟΛΟΣ ΙΙ Ν.Π.11909 ΠΡΕΒΕΖΑ ΙV N.E. ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ
7 Ε/Γ-ΚΑΤ-ΤΑΧ FLYING KAT 4 ΝΠ 10659 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ -ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
8 Ε/Γ-Ο/Γ-Δ/Ρ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ν.Π. 11935 ΠΕΛΑΓΑΙΟΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑ – ΣΟΥΒΑΛΑ ΑΙΓΙΝΑΣ
9 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΕΛΛΑΣ Ν.Π. 8129 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ, Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ , Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ
10 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΛΑΣ Ν.Π. 10631 ΑΠΟΛΛΩΝ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΜΕΘΑΝΑ – ΠΟΡΟΣ
11 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΑΝΑΡΗΣ Ν.Π.6994 ΔΑΕΙΡΑ Ι Ν.Ε. ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ Ν.ΣΤΥΡΑ-ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ
12 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΑΡΜΑΡΙ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Π.10700 ΚΑΡΥΣΤΙΑ Ν.Ε. Α)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΕΑ, Β)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΥΘΝΟΣ , Γ)ΚΕΑ-ΚΥΘΝΟΣ
13 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΟΝΙΣ Ν.Π.8775 ΑΒΛΕΜΟΝ Ν.Ε. Α)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΕΑ, Β)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΥΘΝΟΣ , Γ)ΚΕΑ-ΚΥΘΝΟΣ
14 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΑΚΕΔΩΝ Ν.Π.9142 ΚΑΡΘΑΙΑ Ν.Ε. Α)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΕΑ, Β)ΛΑΥΡΙΟ-ΚΥΘΝΟΣ
15 Ε/Γ-Ο/Γ-Δ/Ρ-ΚΛ ΦΟΙΒΟΣ Ν.Π. 11317 ΝΟΒΑ ΦΕΡΡΙΣ Ι Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΜΕΘΑΝΑ-ΠΟΡΟΣ
16 Ε/Γ-Ο/Γ-Δ/Ρ-ΑΝ ΑΧΑΙΟΣ Ν.Π. 11228 ΑΧΑΙΟΣ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ – ΑΓΚΙΣΤΡΙ
17 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΠΑΡΑΒΟΥΝΙΩΤΙΣΣΑ Ν.Π. 12433 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ
18 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν.Π. 11902 ΦΕΡΡΥ ΝΟΤΙΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ Ν.Ε. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ
19 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Τ. Ν.Π. 11691 ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ Ν.Ε. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ – ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ
20 Ε/Γ-Δ/Ρ ΑΓΚΙΣΤΡΙ ΕΞΠΡΕΣ Ι Ν.ΑΙΓ.199 ΑΓΚΙΣΤΡΙΩΤΙΚΗ Ν.Ε. ΑΓΚΙΣΤΡΙ -ΑΙΓΙΝΑ
21 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΛΚΥΩΝ Ν.Π. 12494 ΩΡΙΩΝ ΙΙ Ν.Ε. ΑΙΔΗΨΟΣ – ΑΡΚΙΤΣΑ
22 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ Ν.Π. 5786 ΑΙΔΗΨΟΣ ΦΕΡΡΥΣ Ν.Ε. ΓΛΥΦΑ – ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΣ
23 Ε/Γ-Ο/Γ-ΑΝ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ Ν.Π. 11745 ΠΡΕΒΕΖΑ ΙΙΙ Ν.Ε ΕΡΕΤΡΙΑ – ΩΡΩΠΟΣ
24 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ Ν.Π. 10532 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΗΣ Α.Ε ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΑΙΓΙΝΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
25 Ε/Γ ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧΧΙΧ Ν.Π. 10232 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
26 Ε/Γ ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧIX Ν.Π.9523 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
27 Ε/Γ-Υ/Γ ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΧVII Ν.Π. 11483 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
28 Ε/Γ-Δ/Ρ-ΚΑΤ FLYING CAT 6 Ν.Π. 11345 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ – ΛΙΜΑΝΙΑ ΑΡΓΟΣΑΡΩΝΙΚΟΥ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-Π.ΧΕΛΙ)
29 Ε/Γ-Υ/Γ ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΑΘΗΝΑ Ν.Π. 9824 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ V Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ
30 Ε/Γ-Ο/Γ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΠΟΡΟΥ IV Ν.Π. 11056 ΠΟΡΘΜΕΙΟ ΠΟΡΟΥ Ν.Ε. ΠΟΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ
31 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΙ Ν.Π. 12400 ΠΟΡΘΜΕΙΟ ΠΟΡΟΥ Ν.Ε. ΠΟΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ
32 Ε/Γ-Δ/Ρ-Ο/Γ-ΑΝ ΝΗΣΟΣ ΠΟΡΟΣ Ν.Π. 8839 ΠΟΡΟΣ ΟΧΗΜΑΤΑΓΩΓΑ Ν.Ε. ΠΟΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ
33 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ Δ Ν.Π. 6038 ΔΕΛΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΗ Ν.Ε. ΠΟΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ
34 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΥΡΙΑΚΗ Ν.Π. 7252 ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΗ Ν.Ε. ΠΟΡΟΣ – ΓΑΛΑΤΑΣ
35 Ε/Γ ΣΠΕΤΣΕΣ ΕΞΠΡΕΣ Ι Ν.ΣΠΕΤΣΩΝ 314 ΥΔΡΑΣ ΣΕΛΕΜΠΡΙΤΙ ΝΕ ΣΠΕΤΣΕΣ ΚΟΣΤΑ
36 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΡ ΝΠ 10681 ΜΠΟΥΦΗΣ ΝΕ ΣΠΕΤΣΕΣ-ΚΟΣΤΑ
37 Ε/Γ-Δ/Ρ ΦΡΗΝΤΟΜ ΙΙΙ Ν.Π. 10867 ΥΔΡΑ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. ΥΔΡΑ – ΜΕΤΟΧΙ
38 Ε/Γ ΦΡΗΝΤΟΜ ΙΙ Ν.ΕΡΜΙΟΝΗΣ 42 ΥΔΡΑ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. ΥΔΡΑ – ΜΕΤΟΧΙ
39 Ε/Γ-Δ/Ρ ΧΡΗΣΤΟΣ Ν.ΥΔΡΑΣ 190 ΑΚΛΗΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΣ ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ
40 Ε/Γ-Ο/Γ-Δ/Ρ ΣΥΜΗ Ν.ΡΟΔΟΥ 45 ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΤΕΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ Β)ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ
41 Ε/Γ-Υ/Γ ΦΛΑΪΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ VENUS Ι Ν.Π.8037 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ VΙΙ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ Β)ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ
42 Ε/Γ-Υ/Γ ΣΙΦΝΟΣ ΤΖΕΤ ΝΗΟΛΟΓΙΟ ΛΕΜΕΣΣΟΥ ΙΜΟ 9204324 ΣΙ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙ
43 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΛΚΙΝΟΟΣ Ν.Π 10789 ΑΛΚΙΝΟΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
44 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΕΝΕΚΡΑΤΗΣ Ν.Π.10560 Ν.Ε. ΠΟΡΘΜΕΙΩΝ ΓΛΥΦΑΣ ΑΓΙΟΚΑΜΠΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
45 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Π. 12219 ΚΕΡΚΥΡΑ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
46 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΥΔΟΚΙΑ Ν.Π. 12662 ΝΑΥΣΙΝΟΟΣ Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
47 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Ν.Π. 10653 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΚΑΙ ΚΡΟΥΑΖΙΕΡΕΣ Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
48 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΕΡΚΥΡΑ Ν.Π. 10093 ΝΗΣΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
49 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Π. 11041 ΙΟΝΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
50 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Ν.Π.9915 ΛΥΡΑ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
51 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΑΝΤΗ Ν.Π. 4464 ΝΟΣΤΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
52 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΛΕΝΗ Ν.Π. 9803 ΓΑΥΛΟΣ Ι Ν.Ε. ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
53 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΩΡΙΕΥΣ Ν.Π. 12635 ΑΓΑΘΑΡΧΟΣ Ν.Ε. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ- ΚΕΡΚΥΡΑ
54 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΝΩ ΧΩΡΑ ΙΙ Ν.Π. 11173 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ Ν.Ε. ΡΙΟΥ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ- ΚΕΡΚΥΡΑ
55 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΡΜΗΣ Ν.Π.12672 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
56 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΩΝΑΣ Ν.Π.12458 ΙΩΝΑΣ ΙΙ Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
57 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν.Π. 10647 ΝΟΡΘ ΓΟΥΕΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ι Ν.Ε. Α) ΚΕΡΚΥΡΑ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ Β) ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΠΑΞΟΙ
58 Ε/Γ-Ο/Γ ΛΕΥΚΙΜΜΗ Ν.Π. 10870 ΣΑΡΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
59 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ Ν.Π. 10537 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΙV Ν.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΛΕΥΚΙΜΜΗ
60 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ Ν.Π. 9888 ΛΕΥΚΙΜΜΗ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. ΛΕΥΚΙΜΜΗ – ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ-ΛΕΥΚΙΜΜΗ
61 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΥΒΟΙΑ ΣΤΑΡ Ν.Π. 10823 ΓΕΡΑΙΣΤΟΣ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ – ΜΑΡΜΑΡΙ
62 Ε/Γ-Υ/Γ ΗΛΙΔΑ ΙΙ Ν.ΚΕΡ 43 ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΗΣΟΣ ΠΑΞΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ-ΠΑΞΟΙ
63 Ε/Γ -Υ/Γ ΗΛΙΔΑ ΝΤΟΛΦΙΝ Ν.Π. 10603 ΝΑΥΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΗΣΟΣ ΠΑΞΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑ- ΠΑΞΟΙ
64 Ε/Γ-Υ/Γ-Κ/Μ ΣΠΗΝΤ ΚΑΤ Ι Ν.Π.12705 ΑΛΦΑ ΛΑΙΝΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΟΡΟΣ-ΥΔΡΑ-ΣΠΕΤΣΕΣ
65 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΧΙΙΙ Ν.Π 12412 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΙΧ Ν.Ε ΩΡΩΠΟΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ
66 Φ/Γ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Ν.Π.12631 ΑΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ- ΑΙΓΙΝΑ
67 Ε/Γ-Δ/Ρ ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ Ν.Χ 34 ΑΝΕΝΔΥΚ Α.Ε ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ -ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ -ΣΟΥΓΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
68 Ε/Γ-Δ/Ρ ΝΕΠΤΟΥΝΕ Ν.Χ 178 ΑΝΕΝΔΥΚ Α.Ε ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ – ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ
69 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Ν.Χ 22 ΑΝΕΝΔΥΚ Α.Ε ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ – ΛΟΥΤΡΟ -ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ -ΣΟΥΓΙΑ – ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ
70 Ε/Γ-Δ/Ρ ΔΕΛΦΙΝΙ Ν.ΧΑΝΙΩΝ 648 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ -ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ -ΛΟΥΤΡΟ
71 Ε/Γ-Δ/Ρ ΚΑΛΥΨΩ Ν.ΧΑΝΙΩΝ 240 ΑΝΕΝΔΥΚ Α.Ε ΑΓΙΑ ΓΑΛΗΝΗ-ΠΛΑΚΙΑΣ
72 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΑΜΑΡΙΑ Ι Ν.Χ 16 ΑΝΕΝΔΥΚ Α.Ε Α)ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ-ΣΟΥΓΙΑ-ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ Β)ΑΓΙΑ ΡΟΥΜΕΛΗ -ΛΟΥΤΡΟ-ΧΩΡΑ ΣΦΑΚΙΩΝ
73 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ν.Π 10484 ΚΑΤΩΝΗΣΙ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΥ Ν.Ε ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ-ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
74 Ε/Γ-Δ/Ρ ΕΛΕΝΑ Φ Ν.Π 6904 ΕΛΕΝΑ Φ Ν.Ε Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ(ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)-ΠΑΛΟΥΚΙΑ Β)ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-Μ.ΠΕΥΚΟ(ΑΠΟ 21 ΕΩΣ 23-08-2022)
75 Ε/Γ-Δ/Ρ ΤΖΩΡΤΖΙΑ Ν.Π 8133 ΚΑΪΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
76 Ε/Γ-Δ/Ρ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΦΑΣ Ν.Π 6707 ΝΕΟΣΑΛΑΜΙΝΙΑΚΗ Ν.Ε Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ(ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)-ΠΑΛΟΥΚΙΑ Β) ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-Μ.ΠΕΥΚΟ(ΑΠΟ 21 ΕΩΣ 24-08-2022)
77 Ε/Γ-Δ/Ρ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΟΥΦΑΣ ΙΙ Ν.Π 6727 ΑΙΑΝΤΙΣ Ν.Ε Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ(ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)-ΠΑΛΟΥΚΙΑ Β) ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-Μ.ΠΕΥΚΟ(ΑΠΟ 21 ΕΩΣ 24-08-2022)
78 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ Ν.Π 9301 ΚΥΡΙΟΣ ΚΑΒΟΥΡΗΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
79 Ε/Γ-Δ/Ρ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ν.ΛΑΥΡΙΟΥ 465 ΠΕΤΡΟΥΛΑ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
80 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΤΑΥΡΟΣ Ν Ν.Π 12417 ΦΟΙΝΙΞ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
81 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ Λ Ν.Π 11859 ΑΧΑΙΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
82 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΘΗΝΑ Π Ν.Π 11325 ΑΘΗΝΑΪΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
83 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΙΧΑΗΛ Ν Ν.Π 12360 ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
84 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΙΑΚΟΣ Ν.Π 10905 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β ΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
85 Ε/Γ-Ο/Γ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ Ν.Π 11208 ΠΑΝΑΓΙΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
86 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΜΗΤΩΡ Ν.Π 11078 ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
87 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Μ Ν.Π 10942 ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ Μ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
88 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π Ν.Π 10730 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
89 Ε/Γ-Ο/Γ ΓΛΥΚΟΦΙΛΟΥΣΑ IV Ν.Π 12248 ΛΕΙΒΑΔΑΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
90 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΛΕΝΑ Α Ν.Π. 11726 ΑΓ.ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΦΕΡΡΥΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
91 Ε/Γ-Ο/Γ ΓΛΥΚΟΦΙΛΟΥΣΑ VIII Ν.Π 12425 ΘΕΟΣΙΠ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
92 Ε/Γ-Ο/Γ ΓΛΥΚΟΦΙΛΟΥΣΑ V Ν.Π 12289 ΘΕΟΣΙΠ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
93 Ε/Γ-Ο/Γ ΤΕΛΑΜΩΝ Ν.Π 10581 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
94 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΛΟΓOΣ Β ΙΙ Ν.Π 12456 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
95 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ Ν.Π 12353 ΑΘΩΝΙΤΗΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
96 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ Ν.Π 11903 ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
97 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑ Ν.Π 9561 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΗ ΛΑΪΚΗ Ν.Ε ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
98 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΟΡΦΥΡΟΥΣΑ Ν.Π 11732 ΠΟΡΦΥΡΟΥΣΑ Ν.Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΒΟΙΩΝ – ΚΥΘΗΡΑ
99 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Ν.Π 11861 ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ Ν.Ε ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ
100 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ Ν.Π 11148 ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ Ν.Ε ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ-ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
101 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΙΜΗΣΗΣ Ν.Π 11066 ΓΚΑΛΑΓΑ Ν.Ε ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
102 Ε/-Ο/Γ ΚΑΤΩ ΝΗΣΙ Ν.Π 11851 ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ Ν.Ε ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ-ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
103 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ Ν.Π 11973 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
104 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΛΚΥΩΝ ΙΙ Ν.Π 12521 ΑΛΚΥΩΝ Β Ν.Ε ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
105 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Μ Ν.Π 10564 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
106 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΤΟΚΟΣ Ν.Π 10962 ΘΕΟΤΟΚΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
107 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΑΤΟΥΛΑ Κ Ν.Π 11336 ΑΡΧΩΝ ΜΙΧΑΗΛ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
108 Ε/Γ-Ο/Γ ΧΡΥΣΑ Ν.Π 12285 ΧΡΥΣΑ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
109 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΧΑΡΗΣ – ΜΑΡΙΑ Λ Ν.Π 12358 ΘΕΟΧΑΡΗΣ – ΜΑΡΙΑ Λ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
110 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Ν.Π 10301 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Λ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
111 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ Ν.Π 11771 ΣΑΛΑΜΙΝΙΑ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
112 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΟΦΙΑ Κ Ν.Π 12295 ΙΩΑΝΝΗΣ – ΣΟΦΙΑ Κ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
113 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΜΠΕΔΟΚΛΗΣ Ν.Π 11987 ΑΙΑΝΤΕΙΑΚΗ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
114 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ EΛΕΥΘΕΡΙΟΣ IV N.Π 10848 ΦΕΙΔΙΑΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
115 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Σ Ν.Π 12292 ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
116 Ε/Γ-Ο/Γ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.Π 11764 ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
117 Ε/Γ-Ο/Γ ΩΡΙΩΝ ΙΙΙ Ν.Π 12500 ΩΡΙΩΝ ΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
118 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΡΑΛΟΣ Ν.Π 12283 ΝΕΑ ΤΕΥΚΡΟΣ ΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
119 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΘΗΡΕΣΙΑ Ν.Π 11186 ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
120 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΧΙ Ν.Π 12332 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΧΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
121 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ Χ Ν.Π 12325 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Χ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
122 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΧΙV N.Π 12501 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Χ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
123 Ε/Γ-Δ/Ρ ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ ΙΙΙ Ν.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 354 ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ ΙΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
124 Ε/Γ-Δ/Ρ ΠΑΝΑΓΙΑ Ν.Π 6613 ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑΛΑΣΣΙΝΗ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
125 Ε/Γ-Δ/Ρ ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ Ι Ν.ΧΑΛΚΙΔΑΣ 342 ΣΑΛΑΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ Ι Ν.Ε Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ(ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)-ΠΑΛΟΥΚΙΑ Β)ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – Μ.ΠΕΥΚΟ(21 ΕΩΣ 23/08/2022)
126 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΙΑΝΤΑΣ Ν.Π 10502 ΑΙΑΝΤΑΣ ΦΕΡΡΥΣ Ν.Ε ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΠΕΡΑΜΑ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
127 Ε/Γ-Δ/Ρ ΑΡΤΕΜΙΣ Ν.ΠΟΡΤΟΧΕΛΙ 79 ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Ε Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΜΑΤΕΡΟ(ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ)-ΠΑΛΟΥΚΙΑ Β)ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ Μ.ΠΕΥΚΟ(21 ΕΩΣ 23/08/2022)
128 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΡΗΣ IV N.Π 12601 ΝΕΑ ΨΑΡΑ ΙΙΙ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
129 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΥΠΗΤΗ Ν.Π 12658 ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΡΥΠΗΤΗ Ν.Ε ΠΟΥΝΤΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ – ΕΛΑΦΟΝΗΣΟΣ
130 Ε/Γ-Ο/Γ ΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 44 ΜΙΝΩΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΧΑΝΙΑ Β)-ΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
131 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΝΩΣΟΣ ΠΑΛΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46 ΜΙΝΩΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
132 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΡΗΤΗ 1 Ν.ΧΑΝΙΩΝ 24 ΑΝΕΚ Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
133 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΟΡΑΪΖΟΝ Ν.Π. 10579 ΑΤΤΙΚΑ ΓΚΡΟΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
134 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΛΥΡΟΣ Ν.ΧΑΝΙΩΝ 31 ΑΝΕΚ Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ
135 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΓΚΑΛΑΞΥ Ν.Π. 12247 ΑΤΤΙΚΑ ΓΚΡΟΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ
136 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΡΗΤΗ 2 Ν.ΧΑΝΙΩΝ 25 ΑΝΕΚ Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
137 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΗΣΟΣ ΡΟΔΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 11520 ΑΤΤΙΚΑ ΓΚΡΟΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ
138 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ Ν.Χ. 20 ΑΝΕΚ Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ
139 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΥΔΩΝ ΠΑΛΑΣ Ν.Π.12665 ΜΙΝΩΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΧΑΝΙΑ-ΜΗΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΧΑΝΙΑ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
140 Ε/Γ-Ο/Γ OLYMPUS ΚΥΠΡΟΣ-7432733 ΣΗ ΣΠΗΝΤ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
141 Φ/Γ-Ο/Γ ΤΑΛΩΣ Ν.Π.10899 ΚΡΕΤΑ ΚΑΡΓΚΟ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΥΚΟΝΟ Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ Δ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ
142 Φ/Γ-Ο/Γ ΙΩΣΗΦ Κ Ν.Π.12664 ΚΡΕΤΑ ΚΑΡΓΚΟ ΛΑΪΝΣ IV Ν.Ε. Α)ΠΕΡΑΙΑΣ-MYKONO-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΘΗΡΑ-ΧΑΝΙΑ Δ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΗΡΑ-ΧΑΝΙΑ Ε)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟ-ΤΗΝΟ-ΜΥΚΟΝΟ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ ΣΤ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
143 Φ/Γ-Ο/Γ ΠΕΛΑΓΙΤΗΣ ΧΙΟΥ 448 ΑΕΙΝΑΥΤΗΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΘΗΡΑ-ΧΑΝΙΑ-ΠΕΙΡΑΙΑ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Δ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ε)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ(ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β) ΣΤ)ΘΕΣ/ΚΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Ζ)ΘΕΣ/ΚΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΧΙΟΣ Ζ) ΚΑΒΑΛΑ(ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β)- ΛΗΜΝΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΧΙΟΣ
144 Φ/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΚΑΡΡΙΕΡ 1 Ν.Π.12640 ΑΤΤΙΚΑ ΓΚΡΟΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΒΑΘΥ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ
145 Ε/Γ-Δ/Ρ ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ Ν. ΙΕΡΙΣΣΟΥ 328 ΑΓΙΟΡΕΙΤΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ – ΛΙΜ. ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ – ΔΑΦΝΗ
146 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙΝ Ν.Π. 9492 ΑΓΙΟΡΕΙΤΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ – ΛΙΜ. ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ – ΔΑΦΝΗ
147 Φ/Γ-Ο/Γ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ Ν.Π. 2515 ΑΓΙΟΡΕΙΤΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. ΤΡΥΠΗΤΗ-ΛΙΜ. ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ – ΔΑΦΝΗ – ΑΓ. ΑΝΝΑ
148 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ Ν.ΘΕΣ. 228 ΜΙΚΡΟ ΑΘΩΣ Ν.Ε. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ – ΛΙΜ. ΑΓΙΟΥ ΟΡΟΥΣ – ΔΑΦΝΗ
149 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΙΚΡΑ ΑΓΙΑ ΑΝΝΑ Ν.ΧΑΛΚΙΔΑ 438 ΜΙΚΡΟ ΑΘΩΣ Ν.Ε. ΟΥΡΑΝΟΥΠΟΛΗ-ΔΑΦΝΗ-Ι.Μ.ΜΕΓ.ΛΑΥΡΑΣ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΜΕΣΟΥΣ ΛΙΜΕΝΕΣ
150 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΣΚΕΠΑΣΤΗ Ν.Π. 12346 ΑΓΙΟΙ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΙ Ν.Ε. ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ – ΤΡΥΠΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
151 Ε/Γ-Ο/Γ ΓΟΡΓΟΫΠΗΚΟΟΣ Ν.ΘΕΣΣ. 213 ΓΟΡΓΟΫΠΗΚΟΟΣ Ν.Ε. ΑΜΜΟΥΛΙΑΝΗ – ΤΡΥΠΗΤΗ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
152 Ε/Γ-Δ/Ρ ΕΞΠΡΕΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ Ν.Π. 12215 ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ Ν.Ε. ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ- ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
153 Ε/Γ-Δ/Ρ ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΣΤΑΡ Ν. ΠΑΡΟΥ 77 ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Ι Ν.Ε. ΠΑΡΟΙΚΙΑ ΠΑΡΟΥ- ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
154 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΙΠΑΡΟΥ Ν.Π. 11475 ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Ν.Ε. ΠΟΥΝΤΑ ΠΑΡΟΥ – ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
155 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΙΙ Ν.Π. 6431 ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Ν.Ε. ΠΟΥΝΤΑ ΠΑΡΟΥ – ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
156 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Ν.Π. 11901 ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Ν.Ε. ΠΟΥΝΤΑ ΠΑΡΟΥ – ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
157 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ν.Π. 11889 ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Ι Ν.Ε. ΠΟΥΝΤΑ ΠΑΡΟΥ – ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ
158 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Χ Ν.ΜΥΚΟΝΟΥ 04 ΑΝΜΑΡ Ν.Ε. Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
159 Ε/Γ-Δ/Ρ ΔΗΛΟΣ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Π. 10032 ΔΗΛΟΣ ΤΟΥΡΣ Ν.Ε. Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
160 Ε/Γ-Δ/Ρ ΟΡΚΑ Ν.Π. 11042 ΣΤΕΛΜΑΡ Ν.Ε. Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
161 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΥΚΟΝΟΣ ΡΙΒΙΕΡΑ Ν.Π. 11752 ΡΗΝΕΙΑ Ν.Ε. Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
162 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΥΚΟΝΟΣ ΤΖΟΥΕΛ Ν.Π. 11906 ΑΝΜΑΡ Ν.Ε. Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
163 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΤΑΡ Ν.Π. 11165 ΜΥΚΟΝΟΣ ΤΟΥΡΣ Ν.Ε Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
164 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΥΚΟΝΟΣ ΣΠΙΡΙΤ Ν.Π. 10245 ΜΥΚΟΝΟΣ ΤΟΥΡΣ Ν.Ε Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
165 Ε/Γ-Δ/Ρ ΜΥΚΟΝΟΣ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Π. 11141 ΜΥΚΟΝΟΣ ΤΟΥΡΣ Ν.Ε Α)ΜΥΚΟΝΟΣ ΔΗΛΟΣ Β)ΠΑΛΑΙΟ-ΝΕΟ ΛΙΜΕΝΑ ΜΥΚΟΝΟΥ Γ)ΠΑΛΑΙΟ ΛΙΜ. ΜΥΚΟΝΟΥ-ΛΙΜΕΝΑ ΚΑΛΑΜΟΠΟΔΙ
166 Ε/Γ-Δ/Ρ ΗΛΙΑΣ Τ Ν. ΚΑΛΥΜΝΟΥ 613 ΛΑΦΑΣΙ Ν.Ε. ΚΑΛΥΜΝΟΣ – ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ (ΚΩ)
167 Ε/Γ-Ο/Γ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ Ν. ΚΩ 09 ΑΝΕ ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ ΚΑΛΥΜΝΟΣ – ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ (ΚΩ)
168 Ε/Γ-Δ/Ρ ΚΑΛΥΜΝΟΣ ΝΤΟΛΦΙΝ Ν.ΚΑΛΥΜΝΟΥ 628 ΑΝΕ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Α)ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ-ΚΑΥΜΝΟΣ Β)ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΨΕΡΙΜΟΣ-ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ Γ)ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ-ΨΕΡΙΜΟΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΜΑΣΤΙΧΑΡΙ
169 Ε/Γ-Ο/Γ -Τ/Χ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ ΠΡΑΪΝΤ Ν.ΡΟΔΟΥ 46 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ Ν.Ε. Α) ΡΟΔΟΣ-ΣΥΜΗ-ΚΩ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΛΕΡΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΠΑΤΜΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Β) ΡΟΔΟ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ/ΡΟΔΟ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ
170 Ε/Γ-Ο/Γ -Τ/Χ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ ΕΞΠΡΕΣ Ν.ΡΟΔΟΥ 38 ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΣ ΑΚΤΟΠΛΟΪΚΗ Ν.Ε Α) ΡΟΔΟΣ-ΣΥΜΗ-ΚΩ-ΚΑΛΥΜΝΟ-ΛΕΡΟ-ΛΕΙΨΟΙ-ΠΑΤΜΟ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ Β) ΡΟΔΟ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ/ΡΟΔΟ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ-ΣΥΜΗ-ΡΟΔΟ
171 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΑΣΟΣ ΙΙΙ ΝΠ 11589 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΣΟΥΑ.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
172 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΑΣΟΣ ΙΙ ΝΠ11836 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΣΟΥΑ.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
173 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΑΣΟΣ Ι ΝΠ 11657 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΣΟΥΑ.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
174 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΝΠ 10553 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΘΑΣΟΥΑ.Ε ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
175 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Χ ΝΠ 12287 ΘΑΣΙΑΚΕΣ ΘΑΛΑΣΣΙΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
176 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΑΝΑΓΙΑ ΘΑΣΟΥ ΝΠ 8591 ΠΟΡΘΜΕΙΑ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
177 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΠ 11070 ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
179 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΝΑΣΣΑ Μ. ΝΠ 12263 ΝΗΣΟΣ ΘΑΣΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
178 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΛΑΤΥΤΕΡΑ ΘΑΣΟΥ ΝΠ 11234 ΝΗΣΟΣ ΘΑΣΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
179 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΝΑΞ ΝΠ 12457 ΙΣΙΔΩΡΟΣ Ν.Ε. ΚΕΡΑΜΩΤΗ-ΘΑΣΟΣ
180 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΠ 11282 ΣΚΥΡΟΣ Ν.Ε. ΣΚΥΡΟΣ-ΚΥΜΗ-ΣΚΥΡΟΣ
181 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Λ Ν.Π 9465 ΑΚΟΥΑ ΜΑΡΙΑ Ν.Ε 1. ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ 2. ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ- ΣΚΟΠΕΛΟΣ- ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ 3. ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ -ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
182 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΕΥΣ Ν.Π. 4007 ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΥΜΗΣ 1. ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ- ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ-ΜΑΝΤΟΥΔΙ 2. ΜΑΝΤΟΥΔΙ-ΓΛΩΣΣΑ-ΣΚΙΑΘΟΣ 3. ΜΑΝΤΟΥΔΙ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟ-ΒΟΛΟ
183 Ε/Γ-Υ/Γ ΦΛΑΙΝΓΚ ΝΤΟΛΦΙΝ ΕΡΑΤΩ ΝΠ 11061 ΙΠΤΑΜΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΑΙΓΑΙΟΥ VI Ν.Ε. ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ ΣΚΟΠΕΛΟΣ- ΓΛΩΣΣΑ- ΒΟΛΟΣ
184 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ CAT I ΚΥΠΡΟΥ PLAXIVEN CONSULTING LIMITED AΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΚΙΑΘΟ-ΣΚΟΠΕΛΟ-ΑΛΟΝΝΗΣΟ
185 Ε/Γ-Ο/Γ ΕΞΠΡΕΣ ΣΚΙΑΘΟΣ ΝΠ 9937 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΙΣ ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΒΟΛΟΣ-ΣΠΟΡΑΔΕΣ
186 Ε/Γ-Δ/Ρ-ΚΑΤ FLYING CAT 5 Ν.Π. 11350 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. Α) ΒΟΛΟΣ- ΣΠΟΡΑΔΕΣ (ΒΟΛΟΣ-ΣΚΙΑΘΟΣ-ΓΛΩΣΣΑ-ΣΚΟΠΕΛΟΣ-ΑΛΟΝΝΗΣΟΣ) Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ -ΑΙΓΙΝΑ-ΑΓΚΙΣΤΡΙ-ΠΟΡΟ-ΥΔΡΑ-ΕΡΜΙΟΝΗ-ΣΠΕΤΣΕΣ-ΠΟΡΤΟ ΧΕΛΙ
187 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΖΟΡΕΣ ΕΞΠΡΕΣ Ν.Π 12513 ΜΕΝΤ ΛΑΙΝΣ Ν.Ε ΒΟΛΟΣ-ΣΠΟΡΑΔΕΣ
188 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΑΣΩΝ ΝΠ 12585 ΛΗΞΟΥΡΙ Ν.Ε. ΠΕΣΣΑΔΑ(ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ) – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΖΑΚΥΝΘΟΣ)
189 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓ.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΠ 8597 ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ι Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
190 Ε/Γ-Ο/Γ ΒΑΣΟΣ Κ ΝΠ 10431 ΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Ι Ν.Ε./ ΠΟΡΘΜΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
191 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΙΝΟΣ ΝΠ 10722 ΠΟΡΘΜΕΙΑ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
192 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓ.ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΙ ΝΠ 12405 ΛΗΞΟΥΡΙ Ν.Ε. ΦΙΣΚΑΡΔΟ (ΚΕΦ/ΝΙΑ)-ΝΥΔΡΙ(ΛΕΥΚΑΔΑ)-ΦΡΙΚΕΣ (ΙΘΑΚΗ)
193 Ε/Γ-Ο/Γ ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΔΑΜΟΔΟΣ ΝΠ 11968 ΒΙΚΕΝΤΙΟΣ ΔΑΜΟΔΟΣ Ν.Ε. ΛΗΞΟΥΡΙ-ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ
194 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΑΠΤΑΙΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΠ 10003 ΓΟΥΕΣΤ ΦΕΡΡΥ Ν.Ε. ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΦΙΣΚΑΡΔΟ (ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ)
195 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΟΝΙΟΝ ΠΕΛΑΓΟΣ ΝΠ 9344 ΙΟΝΙΟΝ Π. Ν.Ε. ΣΑΜΗ-ΙΘΑΚΗ ΣΑΜΗ-ΑΣΤΑΚΟ, ΙΘΑΚΗ-ΑΣΤΑΚΟ-ΣΑΜΗ-ΛΕΥΚΑΔΑ
196 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΕΓΑΝΗΣΙ ΙΙ ΝΠ 10450 ΙΟΝΙΟΣ ΜΕΓΑΝΗΣΙ Ν.Ε. ΝΥΔΡΙ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΜΕΓΑΝΗΣΙ
197 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΠ 12524 ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ ΑΚΤΟΠΛΟΙΚΗ Ν.Ε. 1. ΚΕΡΑΜΩΤΗ – ΘΑΣΟΣ
198 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΙΛΙΑΓΚΟΣ ΙΙΙ ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ ΟΣΙΟΣ ΔΑΥΙΔ Ν.Ε. 1. ΚΕΡΑΜΩΤΗ – ΘΑΣΟΣ 2. ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
199 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΙΚΗΤΗΣ ΝΠ 12354 ΝΙΚΗΤΗΣ Ν.Ε. 1. ΚΕΡΑΜΩΤΗ – ΘΑΣΟΣ
200 Ε/Γ-Ο/Γ ΙΘΑΚΗ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤ Ν.Π 11835 ΙΟΝΙΟΝ Π. Ν.Ε. ΣΑΜΗ-ΙΘΑΚΗ ΣΑΜΗ-ΑΣΤΑΚΟ, ΙΘΑΚΗ-ΑΣΤΑΚΟ
201 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ CALDERA VISTA KYΠΡΟΥ TZAMΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. ΒΟΛΟΣ-ΣΠΟΡΑΔΕΣ
202 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 2 Ν.Π. 10764 ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΑΤΜΟΣ-ΛΕΡΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΑΤΜΟΣ-ΛΕΡΟΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ Δ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ-ΠΑΤΜΟΣ-ΛΕΡΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ
203 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΜΥΚΟΝΟΣ Ν.Π.10882 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΙΣ Α.Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΣ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ Δ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ Ε) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΧΙΟΣ-ΟΙΝΟΥΣΣΕΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ
204 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΤΜΟΣ Ν.Π. 12119 ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ –ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΜΕΣΤΑ-ΣΙΓΡΙ
205 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ 1 Ν.Π. 10744 ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΑΤΜΟΣ-ΛΕΡΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΑΤΜΟΣ-ΛΕΡΟΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΘΗΡΑ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Δ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΒΑΘΥ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ
206 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΡΙΑΔΝΗ Ν.Π. 11542 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΙΣ Α.Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΕΣΤΑ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
207 Ε/Γ-Ο/Γ ΝΗΣΟΣ ΣΑΜΟΣ Ν.Π. 12396 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΙΣ Α.Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ
208 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΒΟΣ Ν.Π. 10801 ΙΟΝΙΣΣΟΣ ΦΕΡΡΙΣ ΙΙΙ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
209 Ε/Γ-Ο/Γ ΦΙΟΡ ΝΤΙ ΛΕΒΑΝΤΕ Ν.Π. 12207 ΛΕΒΑΝΤΕ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
210 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΑΡΕ ΝΤΙ ΛΕΒΑΝΤΕ Ν.Π. 11117 ΙΟΝΙΣΣΟΣ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ Β)ΚΥΛΛΗΝΗ- ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
211 Ε/Γ-Ο/Γ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ Ν.Π. 10280 ΛΕΒΑΝΤΕ ΦΕΡΡΙΣ V NE Α)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΖΑΚΥΝΘΟΣ Β)ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦ/ΝΙΑΣ
212 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ CHAMPION JET 1 ΚΥΠΡΟΣ-9151008 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
213 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΝΑΞΟΣ ΤΖΕΤ Ν.Π.12002 ΤΖΑΜΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ
214 Ε/Γ-Κ/Τ ΣΗ ΤΖΕΤ 2 Ν.Π.10571 ΣΙ ΤΖΕΤΣ ΣΙ ΤΖΕΤ ΙΙ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Β) ΜΗΛΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΘΗΡΑ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
215 Ε/Γ-Κ/Τ ΣΟΥΠΕΡ ΤΖΕΤ Ν.Π.10328 ΤΣΑΜΠΙΟΝ ΤΖΕΤ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Β) ΜΗΛΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ-ΑΜΟΡΓΟΣ-ΘΗΡΑ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
216 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ TERA JET ΚΥΠΡΟΣ-9179660 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ
217 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ POWER JET ΚΥΠΡΟΣ-9127576 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
218 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ CHAMPION JET 2 ΚΥΠΡΟΣ-9135896 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
219 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ WORLD CHAMPION JET ΚΥΠΡΟΣ-9216250 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
220 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ PAROS JET ΚΥΠΡΟΣ-9125255 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
221 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ANDROS JET ΚΥΠΡΟΣ-9150987 ΤΖΑΜΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
222 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΑΝΕΜΟΣ Ν.Μ 37 ΑΝΩΝΥΜΗ ΝΑΥΛΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΝΟΤΟΥ Α.Ε ΚΥΛΛΗΝΗ-ΠΟΡΟΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ
223 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΚΟΥΑ ΜΠΛΟΥ Ν.Π.12393 ΚΙΑΡΑ Ν.Ε. ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
224 Ε/Γ-Ο/Γ-Δ/Ρ-ΚΛ ΑΚΟΥΑ ΤΖΙΟΥΕΛ Ν.Π.11045 ΤΖΑΜΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
225 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΚΟΥΑ ΣΟΛΟΥΣΙΟΝ Ν.Π.12684 ΤΖΑΜΠΟ ΤΖΕΤ Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
226 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ RAPIDLINK JET ΚΥΠΡΟΣ-9129328 ΣΙ ΤΖΕΤΣ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ, Β) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
227 Ε/Γ-Ο/Γ-ΚΛ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΝΑΞΟΣ Ν.Π.11014 BLUE STAR FERRIES ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ν.Α.Ε. Α) ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
228 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΔΗΛΟΣ Ν.Π.12082 BLUE STAR FERRIES ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ν.Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
229 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΠΑΡΟΣ Ν.Π.10990 BLUE STAR FERRIES ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ν.Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΣ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
230 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΙΑΓΟΡΑΣ Ν.Π.12520 BLUE STAR FERRIES ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Ν.Α.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-(ΣΥΡΟΣ)-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
231 Ε/Γ-Ο/Γ ΜΠΛΟΥ ΣΤΑΡ ΧΙΟΣ Ν.Π.10883 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ Α.Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ–ΜΥΚΟΝΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΚΗΥΚΟΣ-ΦΟΥΡΝΟΙ-ΕΥΔΗΛΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΒΑΘΥ
232 Ε/Γ-Ο/Γ-Κ/Τ-Τ/Χ ΧΑΪΣΠΙΝΤ 4 Ν.Π.10773 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ν.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΚΟΥΦΟΝΗΣΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΠΑΡΟΣ-ΚΑΤΑΠΟΛΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
233 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΧΑΪΣΠΙΝΤ Ν.Π.12331 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ν.Ε. ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
234 Ε/Γ-Κ/Τ-Τ/Χ ΦΛAΪΝΚΑΤ 3 Ν.Π.10562 ΧΕΛΛΕΝΙΚ ΣΗΓΟΥΕΪΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ν.Ε. ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
235 Ε/Γ-Τ/Χ ΣΟΥΠΕΡΣΠΗΝΤ Ν.Π.12507 ΑΧΛΑ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ, Β) ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
236 Ε/Γ-Τ/Χ-Κ/Τ ΣΟΥΠΕΡΚΑΤ Ν.Π.12518 ΠΙΣΩ ΓΥΑΛΙΑ Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΘΗΡΑ-ΙΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ, Β) ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ, Γ) ΣΥΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
237 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΣΟΥΠΕΡΡΑΝΕΡ Ν.ΑΝΔΡΟΥ 625 ΑΙΓΙΑΛΟΣ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
238 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΟΥΠΕΡΦΕΡΡΥ ΙΙ Ν.Π.9939 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Γ) ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
239 Ε/Γ-Ο/Γ ΣΟΥΠΕΡΦΕΡΡΥ Ν.ΑΝΔΡΟΥ 620 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΣΤΑΡ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ
240 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΣΟΥΠΕΡΕΞΠΡΕΣ Ν.Π.12580 ΓΚΟΛΝΤΕΝ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΙΟΣ-ΘΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
241 Ε/Γ-Ο/Γ ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ ΑΝΔΡΟΣ Ν.Π.11124 ΑΝΔΡΟΣ ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
242 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Π Ν.Π.10668 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΛΟΓΑ – ΦΑΣΤ ΦΕΡΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΝΑΞΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Γ) ΡΑΦΗΝΑ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
243 Ε/Γ-Ο/Γ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Π Ν.Π.11479 ΚΥΚΛΑΔΕΣ ΦΑΣΤ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. Α) ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΑΝΔΡΟΣ-ΡΑΦΗΝΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ, Β) ΡΑΦΗΝΑ-ΑΝΔΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
244 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΘΑΝΤΕΡ Ν.Π.12651 ΘΑΝΤΕΡ ΦΑΣΤ ΦΕΡΙΣ Ν.Ε. ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
245 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΚΟΡΑΗΣ Ν.Π.11800 ΑΝΜΕΖ Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ
246 Ε/Γ-Ο/Γ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΟΛΩΜΟΣ Ν.Π.10638 ΑΝΜΕΖ Α.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ-ΚΙΜΩΛΟΣ, Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΚΥΘΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Δ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟΣ-ΣΙΚΙΝΟΣ-ΙΟΣ
247 Ε/Γ-Ο/Γ-Τ/Χ ΣΠΗΝΤΡΑΝΝΕΡ ΙΙΙ Ν.Π.11886 ΑΙΤΖΙΑΝ ΣΠΗΝΤ ΛΑΪΝΣ Ν.Ε. A) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΜΗΛΟΣ, Β) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΗΛΟΣ-ΣΙΦΝΟΣ-ΣΕΡΙΦΟΣ
248 Ε/Γ-Ο/Γ-Κ/Τ-Τ/Χ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΠΑΛΑΣ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 43 ΜΙΝΩΪΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ Α.Ν.Ε. Α) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ, Β) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ, Γ) ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΣΥΡΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΝΑΞΟΣ-ΘΗΡΑ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ, Δ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΘΗΡΑ-ΝΑΞΟΣ-ΠΑΡΟΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΤΗΝΟΣ-ΣΥΡΟΣ-ΠΕΙΡΑΙΑΣ
249 Ε/Γ-Δ/Ρ ΝΗΣΟΣ ΧΑΛΚΗ Ν.ΡΟΔΟΥ 213 ΒΕΛΗ Η.-ΚΟΙΝ. ΚΛΗΡΟΝΟΜΩΝ ΒΕΛΗ Π. ΧΑΛΚΗ-ΣΚΑΛΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ ΡΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
250 Ε/Γ-Δ/Ρ ΦΑΙΔΩΝ Ν.ΡΟΔΟΥ 278 ΣΥΜΠΛΟΙΟΚΤΗΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΧΑΛΚΗ-ΣΚΑΛΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ ΡΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ
251 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΡΜΕΝΙΣΤΗΣ Ν.Χ 462 ΑΕΙΝΑΥΤΗΣ Ν.Ε. Α)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΘΕΣ/ΚΗ Β)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΜΥΚΟΝΟΣ-ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ-ΚΩΣ-ΡΟΔΟΣ Γ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΧΙΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β) Δ)ΘΕΣ/ΚΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ E) ΘΕΣ/ΚΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΜΥΤΙΛΗΝΗ-ΛΗΜΝΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ (ΦΙΛΙΠΠΟΣ Β) ΣΤ)ΠΕΙΡΑΙΑΣ-ΘΗΡΑ-ΧΑΝΙΑ
252 Ε/Γ-Ο/Γ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΣ ΧVI (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) N.Π 12663 ΕΥΒΟΪΚΟΣ Χ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ
253 Ε/Γ-Ο/Γ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ (ΥΠΟ ΝΑΥΠΗΓΗΣΗ) N.Π 12711 ΠΑΝΑΓΙΑ ΓΟΡΓΟΫΠΗΚΟΟΣ Ν.Ε ΠΕΡΑΜΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ