Στο λιμάνι της Θεσσαλονίκης φτάνει αυτή την ώρα το AQUA BLUE, προκειμένου από αύριο Παρασκευή, να ξεκινήσει τα δρομολόγια του, στην γραμμή Θεσσαλονίκη-Σκιάθος-Άνδρος-Σύρος-Τήνος-Μύκονος-Πάρος-Νάξος-Σαντορίνη-Ηράκλειο.
Να πούμε πως το πλοίο της SEAJETS, σήμερα Πέμπτη, κατά την διάρκεια του ταξιδίου του, από τον Πειραιά για την Θεσσαλονίκη, προσέγγισε τα λιμάνια της Άνδρου, της Αλόννησου και της Σκιάθου.
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/06/aqua-blue-5-1-1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/06/aqua-blue-3-1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/06/aqua-blue-4-1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/06/aqua-blue-6-1.jpg)
![](https://ellinikiaktoploia.net/wp-content/uploads/2018/06/aqua-blue-1.jpg)